Kalite Politikamız

Yürürlükteki Yasal ve Mevzuat Şartları, Mevcut ve Gelecekteki Müşterilerimizin Şartları ve Kalite Yönetim Sistemi Şartları da dahil olmak üzere tüm şartlara ve müşterilerimizin özel isteklerine uyarak;

Müşterilerimizin memnuniyet derecesini başarımızın en belirleyici göstergesi olarak görürüz. Müşteri beklentilerini aşmak için tüm kaynaklarımızı bu doğrultuda en etkin ve verimli şekilde kullanırız.

Çalışanlarımız için oluşturduğumuz modern ve güvenli çalışma ortamımızda; süreç yaklaşımını esas alan, müşteri beklentilerinin ötesinde bir kaliteyi garantileyen, uyum kabiliyeti yüksek ve müşteriyi destekleyen bir Kalite Yönetim Sistemi’ni kurar, uygular ve geliştiririz.

Hatayı oluşmadan kaynağında önleme prensibi çerçevesinde, müşteri gözüyle sistemin etkinliğini sürekli denetler ve tedarikçilerimizi de bu sistemin bir parçası olarak, faaliyetlerimizde bizi destekleyen, tamamlayıcı bir unsur olarak görür ve bu şekilde yaklaşırız.

Operasyonel mükemmelliğe ulaşmak üzere, sürekli iyileştirme felsefesini benimser ve her bir çalışanımızın sisteme katkıda bulunabileceği ortamı oluştururuz. Böylece, tecrübe ve uzmanlığımızı süreçlerimize en iyi şekilde yansıtarak faydalı yenilikler yaparız.

Küresel kültüre sahip ve uluslararası büyümeyi önemseyen, çevresel sürdürebilirliği dikkate alan, ilgili yasal mevzuatlara ve etik kurallara uyum sağlayan, şirketimizin değerini arttırmayı, müşteri ve çalışanlarımızı memnun etmeyi taahhüt ederiz.

Kuruluşumuzun geleceği için stratejimizi ifade eden bu politikamız tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş ve uygulanmaktadır. Uygunluğu ve sürekliliği gözden geçirilmektedir.

Navigation

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Categories