Hakkımızda

Kayatel 1967 yılında Sadık Kaya tarafından kurulmuştur.

İlk olarak Karaköy’de küçük bir atölyede yay üretimine başlayan Kayatel, 1983 yılında şirketleşmesini tamamlamıştır. Bugün deneyimli kadrosu ve sürekli modernleştirilen geniş makina parkı ile günlük 35.000.000 adeti aşan yay üretim kapasitesine sahip olan Kayatel, yaptığı yatırımlar ve teknolojisiyle gelişen Türkiye’nin yaycılık alanında ülkemizde kurulmuş önde gelen tesislerden birisidir ve yatırımlarına son hızla devam etmektedir.

Kayatel Ürün Yelpazesi Çok Geniştir. Baskı Yayları, Çekme Yayları, Çift Bacaklı Torsiyon Yayları, Pil Yayları, Oto Amortistör Yayları ve Form Yayları Üstün CNC teknolojisine sahip makinalarımızda maksimum kalitede üretilir. İstenilen ölçü ve özelliklerde her türlü yay üretimi hatasız olarak yapılmaktadır. Tüm ürünler kalite testlerinden geçirilmektedir.

Hızla gelişen dünyada ve özellikle de ülkemizde, firmamız da üzerine düşeni yaparak, her türlü teknik yatırımı yapmakta, mümkün olduğunca kalifiye personele yönelmekte ve bünyesindeki personelin de kalitesini arttırmak için gereğini yapmaktadır.

Firmamızda çoğu CNC Olmak Üzere 150 Adet Makine, 10.000 M2 Kapalı alanda 60 yıllık iş tecrübesi, rakipsiz fiyatları, artan iş hacmi ve performansıyla gelecekte de aynı sektöre en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir. Mevcut üretimini geniş makine parkı, kullandığı ileri teknoloji ve verimli üretim performansı ile gerçekleştiren firmamız bir defada kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Bunun için çalışmalarını TS EN ISO 9001 standardına uygun olarak alanında uzmanlaşma yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Navigation

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Categories