Kayatel - Kalite - kayatel, baskı yayları, çekme yayları, kurma yayları, form yayları, pil yayları, klipsler, taşlamalı baskı yayları 

 
  

Kalite Politikamız

Yürürlükteki Yasal ve Mevzuat Şartları, Mevcut ve Gelecekteki Müşterilerimizin Şartları ve Kalite Yönetim Sistemi Şartları da dahil olmak üzere tüm şartlara uyarak;
• Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
• Çalışanlarımızın gelişimlerini sağlamak,
• İyileşme faaliyetleri ile sürekli gelişmek,
• Tedarikçiler ile faydaya dayalı ilişkiler geliştirmek,
Amacımız ve kuruluşumuzun geleceği için stratejimizi ifade eden politikamız ve taahhüdümüzdür. Bu politika tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş ve uygulanmaktadır. Uygunluğu ve sürekliliği gözden geçirilmektedir.

VİZYONUMUZ
Küresel ölçekte endüstrinin hizmetine sunmuş olduğu ürünleri ile müşterilerimizin zaman içinde artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak, Türkiye'de ve dünyada yay sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ
Sektör tecrübelerimizle en iyi ürün ve hizmeti vermek amacıyla bilgi ve teknolojide sürekli atılım yapmak, Elemanlarımıza eğitim vererek kişisel gelişimlerini sağlamak ve kaliteyi onlara yaşam tarzı olarak benimsetmek, Müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.
Şirket yönetimi; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak ve sürekliliğini sağlayacak, uluslararası kalite standartlarında kalite yönetim sisteminin sürekliliğinin sağlanması için gerekli alt yapı, makine ve teçhizat, insan ve finansal kaynakları sağlayacağını taahhüt eder.
GENEL MÜDÜRKALİTE BELGELERİMİZ